Ideální nájemce banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Staré Město, 330 m2

Praha 1 - Staré Město


Cena na vyžádání
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Hledáte reprezentativní obchod pro showroom nebo flagship ? V historickém centru Prahy 1 se nachází obchodní prostor o rozměru 330m2 v velkou výlohou a přímým vstupem z ulice. Jedná se o jednu z hlavních obchodních ulic na Starém Městě. Nelze gastro. Vhodné pouze pro zavedené koncepty a značky. Fotografie jsou ilustrativního charakteru. Více informací rádi poskytneme po představení společnosti.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 11. 2021
Adresa
Praha 1 - Staré Město
ID
000391
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
330 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tommy Reality, s.r.o.

Václavské náměstí 832/19, Praha, Nové Město

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Tommy Nguyen

Tommy Nguyen

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky