Ideální nájemce banner
42 515 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Na Příkopě, 13 m2

Na Příkopě, Praha 1 - Nové Město


18 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v pasáži metra Můstek naproti supermarketu Albert v Praze na rohu ulice Na Příkopy a Václavského náměstí.
Supermarket je dostupný pěšky či hromadnou dopravou. Nabízená obchodní jednotka je kolaudovaná na prodej potravin, pro případnou změnu způsobu užívání by byla nutná rekolaudace se souhlasem DPP, prodej doplňkových potravin (nekonkurujících sortimentu supermarketu Albert) je zde preferován. Aktuálně je zde prodej plněných rozpékaných croissantů, po dohodě je možné převzít i vybavení provozovny.
Součástí obchodní jednotky je malé zázemí vč. WC, případky na vodu a odpad, nová dlažba a bezpečnostní roleta. Prohlídky jsou možné po telefonické domluvě.

Cena
18 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 10. 2021
Adresa
Na Příkopě, Praha 1 - Nové Město
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
13 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Telekomunikace
Kabelové rozvody
Doprava
Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Ivan Lounek

Ivan Lounek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky