38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej obchodního prostoru, Mikulov, Piaristů, 1210 m2

Piaristů, Mikulov


29 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 142 924 Kč /měs.

(včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání)


Regionální dodavatelé v Mikulově

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme neopakovatelnou investiční příležitost v podobě prodeje polyfunkční budovy, kterou najdeme na strategickém místě, na ulici Piáristů. Tato nemovitost je v těsné blízkosti centra a pozemek, na kterém se nachází, se pyšní výměrou 1752 m2. Hlavní budova má celkovou plochu 1210 m2 a to i včetně půdy a sklepa. Objekt byl dříve výhradně využíván jako lékařské zařízení a za tímto účelem byl i v roce 1904 vystavěn, v roce 1948 rozšířen a během let 1995 – 98 rekonstruován a od té doby průběžně modernizován. V roce 2005 byla osazena nová střešní krytina a v roce 2007 nová okna. Veškeré sítě v domě jsou dostatečně dimenzované právě s ohledem na účel stavby. Tyto parametry nemovitost přímo předurčují k vybudování například soukromé kliniky. Samozřejmě ale stejně dobře zde mohou být sídla firem, obchody, výroba a služby všemožného druhu.
V současné chvíli se v domě nachází lékárna a plicní ordinace, kosmetické a masérské služby a kancelář pojišťovny. S ohledem na prodej objektu je velká část prostor momentálně neobsazená, ale v případě plné obsazenosti je zajištěn velmi zajímavý měsíční výnos. Prostorná půda dále nabízí možnost rozšíření a to nejen o další ordinace či kancelářské prostory, ale mohou zde být i velice pěkné byty.
Výjimečnost tohoto polyfunkčního domu ještě podtrhuje soubor garáží, které nabízí 245 m2 plochy, která je teď rozdělena na 10 garáží, které se momentálně samostatně pronajímají. Na další případné parkování u objektu může sloužit i prostorný dvůr, který nabízí velkorysých 780 m2.
Pro detailní informace navštivte webové stránky nemovitosti: www.reality-mikulov.eu
Neváhejte mne tedy kontaktovat a domluvte si prohlídku této unikátní nemovitosti.

Cena
29 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
Aktualizováno
22. 10. 2021
Adresa
Piaristů, Mikulov
ID
00104
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
1210 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha nemovitosti
1752 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Výtah
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Mikulově.

Podobné nabídky