Ideální nájemce banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej činžovního domu, Praha - Libeň, náměstí Dr. Václava Holého, 1260 m2

náměstí Dr. Václava Holého, Praha 8


100 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 413 049 Kč /měs.

(Cena včetně služeb a provize RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Michal Balek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej nájemního domu v Praze 8 Libni na náměstí Dr. Václava Holého. V domě je 9 bytů o dispozicích 1+1, 2+1 nebo 3+1 a rozloze od 42 m2 do 99 m2. V přízemí je obchod s potravinami. Na dvoře jsou dvě dílny a rozlehlé sklady. V suterénu jsou sklady. Všechny prostory jsou v současné době pronajaty. Dům má průjezd do dvora, který je součástí prodeje. Ve dvoře je možné parkování pro cca 5 aut, v případě odstranění montovaných skladů podstatně více. Dům má velkou půdu vhodnou k vestavbě jednoho nebo dvou bytů. Příjemná a klidná lokalita malého náměstí. Veškerá občanská vybavenost je v těsné docházkové vzdálenosti. Metro Palmovka je pět minut chůze od domu. Vhodná investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte RK.

Cena
100 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně služeb a provize RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
21. 10. 2021
Adresa
náměstí Dr. Václava Holého, Praha 8
ID
781133
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1260 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
639 m2
Balkon

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Tomáš Kmínek

Tomáš Kmínek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Praze 8.

Podobné nabídky