42 361 nemovitostí od 2 356 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Václavské náměstí, 80 m2

Václavské náměstí, Praha 1 - Nové Město


78 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Renovace koupelových van

Popis

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, kompletně zařízený salon krásy - kadeřnictví - (4 kadeřnická křesla, 2 mycí boxy, zrcadlové stěny), kosmetika (lehátko, zázemí, obslužná linka), manikúra. Provozovna se nachází v historické budově Melantrichu, na Václavském náměstí. Je součástí zavedeného fitness a wellness salonu. V přidružených prostorách se dále nachází posilovna s osobními lektory, sauna, masáže, kosmetika, manikúra, kadeřnictví, solárium, restaurace, food club.. Součástí nabídky jsou i služby recepční a umístění reklamy při vstupu do budovy.

Prostor lze pronajmout i po samostatných částech. Máme tím na mysli prostor jednoho kadeřnického křesla (15 000 Kč měsíčně), prostory pro kosmetiku (20 000 Kč měsíčně) atd. V možných kombinacích Vám vyjdeme vstříc.

Cena
78 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Aktualizováno
14. 10. 2021
Adresa
Václavské náměstí, Praha 1 - Nové Město
ID
53463
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
80 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
MHD
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Lukáš Bůva

Lukáš Bůva

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky