42 361 nemovitostí od 2 356 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Světlík, 70 m2

Světlík


5 490 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 22 676 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Světlíku

Popis

Nabízíme k prodeji rozestavěnou stavbu rodinného domku s velkým pozemkem v obci Světlík na Českokrumlovsku. Jedná se o stavbu, na které je vydáno platné stavební povolení a je ve fázi dokončení hrubé stavby, zhotovena je střešní krytina, okna, dveře, hrubé podlahy a příčky a komín. Dle projektové dokumentace jsou zamýšlené dispozice navrženy takto: V přízemí zádveří, komora, předsíň, WC, koupelna, kuchyňský kout, obývací pokoj, jídelní kout. U stavby je obyvatelná vytápěná maringotka se zavedenou elektřinou, která slouží jako zázemí pro stavbu a na betonové desce velká plechová garáž. Topení je plánováno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. Elektřina je již zavedena, stavební proud, kanalizace vlastní septik, voda z vlastní studny s vrtem a s čerpadlem, která je již zrealizována.
Vzhledem ke stále platnému vydanému stavebnímu povolení je možné změnou před dokončením upravit dispozice stavby, nebo jí rozšířit dle vlastní potřeby. Zastavěná plocha domu je 70,5m2, výměra parcely je 1.419m2, na tuto parcelu navazují další ucelené pozemky tvořící jeden celek o výměrách 706m2, 1.322m2, 8.690m2 a 3.246m2, kdy tento pozemek je veden jako vodní plocha a je možné jej využít například k vybudování vlastního rybníku, který by bylo možno napájet dalším zdrojem vody přímo na pozemku.
Celková výměra všech pozemků je tedy 15.383m2 s tím, že velkou část pozemků tvoří louka, která by se dala využít k chovu koní či jiných zvířat. Z domu je hezký výhled do krajiny a k pozemkům vede zpevněná obecní komunikace. Lokalita této nemovitosti je v klidné spodní části obce, která je odloučena od další zástavby.
Obec Světlík je vzdálena 14 km od Českého Krumlova a 9 km od městyse Frymburk. V lokalitě jsou cyklostezky, lesy, jezero Lipno 8 minut jízdy autem, skiareály a další volnočasové vyžití. V obci je restaurace a obchod, dále potom autobusové spojení. Více podrobností poskytneme elektronickou formou, nebo v naší kanceláři v Českém Krumlově. Prohlídky po dohodě na uvedeném telefonním čísle.

Cena
5 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 10. 2021
Adresa
Světlík
ID
D1132
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
70 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
70 m2
Plocha nemovitosti
15383 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

GEPARD REALITY/Boars

Husova tř. 640/33, České Budějovice

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Milan Talíř

Milan Talíř

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Světlíku.

Podobné nabídky