42 342 nemovitostí od 2 356 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Na poříčí, 50 m2

Na poříčí, Praha 1, Nové Město


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena na vyžádání, neplatíte provizi)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Renovace koupelových van

Popis

Pronájem obchodních prostor 50 m2 v nově renovovaném OD Bílá Labuť. Exkluzivní možnost získat prostory na nejlepším místě v obchodním domě. Velikost obchodního prostoru bude vymezena po dohodě s nájemcem. Cena od 200 Kč/m2.

Celková obchodní plocha je 19.200 m2 a nachází se v 9. patrech. Pro účely marketingu je k dispozici LED obrazovka o
velikosti 100m2
Návštěvnost OD Bílá Labuť je 15 - 20 tisíc lidí denně dle sezóny. OD Bílá Labuť se nachází na velice frekventované ulici Na Poříčí, kde je trvale vysoká pěší průchodnost 80 - 100 tisíc lidí denně. Je zde velké množství kancelářských budov jako například Florentinum, kde sídlí významné firmy s českým i zahraničním zastoupením.
Metro "C" Florenc je vzdáleno jen pár minut pěší chůze.

Obchodní dům Bílá Labuť byl postaven v roce 1939 ve funkcionalistickém slohu podle návrhu architektů Josefa Kittricha a Josefa Hrubého a v době svého otevření patřil mezi nejmodernější a největší obchodní domy ve střední Evropě.
Úplnou novinkou a senzací bylo nainstalování pohyblivých schodů (eskalátoru).Byly to první pohyblivé schody ve střední Evropě umístěné volně uprostřed prodejního objektu. Měl vůbec největší prosklenou stěnu v republice s rozměry 20 x 30 metrů, která dodnes tvoří uliční fasádu.

V roce 2020 proběhla náročná celková renovace za více než půl miliardy korun a současný majitel chce vrátit Bílou Labuť mezi nejmodernější obchodní domy současnosti. Bílá Labuť by se měla stát průchozí pasáží od ulice Na Poříčí na druhou stranu k Petrskému náměstí. Z hlavní strany směrem k nové budově Florentinum a k divadlu Archa navíc plánují architekti a také pražský institut IPR galerii opticky napojit na pasáže, které vedou až k Masarykovu nádraží. Výhledově by měla celá oblast projít zásadní revitalizací a zkrášlením a zóna by se měla stát takovými druhými Příkopy.

Zásadní změny čekají také další nemovitosti a pozemky, které k Bílé Labuti patří. V současnosti se tu nachází pětipatrový hotel, k němuž se mají přistavět další dvě patra. Na volném prostranství, které není z ulice vidět, vznikne i sedmipatrová kancelářská budova. ID nemovitosti RAD0194-0001.

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
Cena na vyžádání, neplatíte provizi
Aktualizováno
21. 10. 2021
Adresa
Na poříčí, Praha 1, Nové Město
ID
RAD0194-0001
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
50 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
50 m2
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Faraon Reality s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky