Půjčky AZ banner
42 513 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej chaty, Čerňovice, Undefined, 55 m2

Undefined, Čerňovice


1 400 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 5 783 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Čerňovicích

Podlahy

Střechy

Popis

Nabízíme k prodeji menší přízemní chatu umístěnou v mírně svažitém lesním porostu jen pár desítek metrů od silničního mostu přes přehradu Hracholusky, který spojuje oba její břehy poblíž obce Čerňovice a Pňovany. Chata je situována uprostřed vlastního oploceného pozemku o výměře 415 m2 kousek od silnice, ale je ukrytá v porostu a ze silnice není vůbec vidět. Jednoduchá dřevostavba stojí na betonové podezdívce a je zčásti podsklepená. Uvnitř chaty je kuchyňka s plynovým sporákem a pokoj s pohodlnými patrovými postelemi a rozkládacím gaučem. V pokoji jsou kamna, která rychle vyhřejí celý prostor. Obytnou část chaty rozšiřuje krytá terasa s členěnými okny orientovaná na jihozápad a zastřešená terasa na jihovýchodní straně objektu. Na severní straně je sklad, suterén je využitý jako další úložný prostor a je zde umístěná toaleta. Užitková voda je čerpána z přehrady, elektřina je zavedena.
Pozemek, který chatu obklopuje, je zcela výjimečný. Kamenné chodníčky vás bezpečně provedou po terasovitě uspořádaném pozemku, kde je mnoho krásných zákoutí vytvořených citlivým spojením původního porostu a květin nebo okrasných keřů.
Chata byla postavena jako jedna z prvních v této oblasti před 55 lety. V té době z ní byl krásný výhled na přehradu, který časem téměř zastínily stromy. Chata má výhodnou polohu - je pouze asi 70 m od přehrady, blízko je krásné místo vhodné pro koupání, za mostem je zastávka parníku, který jezdí v letních měsících. Asi 150 m od chaty je občerstvení s venkovním posezením provozované v letních měsících. Chata je snadno dosažitelná i v zimě. Je vhodná hlavně pro rybáře, z výše uvedených důvodů se nabízí i možnost chatu pronajímat. Nabízí se možnost odkupu navazujícího pozemku za chatou (cca 232 m2) a pozemku směrem k silnici (cca 155 m2) využitelného k parkování za 500,-Kč/m2.
Zveme vás na prohlídku!

Cena
1 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 11. 2021
Adresa
Undefined, Čerňovice
ID
2017109
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
55 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
415 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Manažer prodeje

Manažer prodeje

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Čerňovicích.