40 642 nemovitostí od 2 287 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Havířov, Jarošova, 171 m2

Jarošova, Havířov


15 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(33.000,- kauce + elektřina + provize)


Regionální dodavatelé v Havířově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Modrá pyramida

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme Vám exkluzivně pronájem obchodních prostor, který sloužil jako pivnice. Prostor o celkové velikosti 171m2 je vhodný i jako skladovací nebo výrobní. Vstup do prostor je přes chodbu, ze které se vchází do pivnice, dále je zde salonek, místnosti pro skladování, sociální zařízení a WC, pro zaměstnance je k dispozici i sprcha a prostor zázemí. Prostory se nacházejí v přízemí a jsou k dispozici v případě zachování pivnice s veškerým vybavením. Velkou výhodou je lokalita s výbornou dostupností. Velmi využívaná je také rampa pro vykládku a nakládku zboží. Jde o velmi zajímavý objekt s širokým využitím. Parkování je možné u objektu. Prostory jsou ihned k dispozici. Doporučujeme prohlídku.

Cena
15 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
33.000,- kauce + elektřina + provize
Aktualizováno
15. 10. 2021
Adresa
Jarošova, Havířov
ID
120064
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
171 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Vendula Gabrlíková

Vendula Gabrlíková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostorů v Havířově.

Podobné nabídky