42 317 nemovitostí od 2 356 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Český Krumlov - Horní Brána, Rooseveltova, 520 m2

Rooseveltova, Český Krumlov, Horní Brána


18 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 74 349 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Českém Krumlově

Popis

Prodej velkého domu s pozemky v širším centru Českého Krumlova, ul. Rooseveltova.

Celková plocha prodávaných pozemků má výměru 722 m2, z toho třípodlažní zděný dům s půdními prostory je o zastavěné ploše 260 m2 s navazujícím jedinečným pozemkem pravidelného tvaru o ploše 462 m2 spadajícím k řece Vltavě. Pozemek je vhodný ke komerčnímu využití spojeného s řekou a má vlastní přístup mimo dům.

Hlavní vstup do přízemní části domu je přímo z ulice Rooseveltova. V této části, stejně jako v 2. NP objektu, jsou prostory dříve využívané jako kanceláře se zázemím, tzn. samostatnými sociálním zařízeními a kuchyňskými kouty, odpovídající rozměrům prostorných 2 bytů o dispozici 3 + 1. Nemovitost je vhodná svou unikátní polohou a zázemím jak k trvalému bydlení, tak komerčním účelům s přístupem jak z komunikace i vodní hladiny.

V nejspodnějším podlaží, sníženém přízemí, jsou rozsáhlé prostory dříve využívané jako fotoateliér a klubovna. Zde se nalézá i východ na pozemek, zahradu, tvořící břeh řeky Vltavy o délce cca 35m, který je tvořen třemi částmi ve formě kaskád. Tato část domu by se dala využít například jako restaurace či kavárna s terasou se samostatným vchodem z ulice.
Půdní prostor lze využít jako skladovací prostor. Z oken jsou výhledy na městský park, řeku Vltavu, hotel Růže, stejně jako tak na přilehlou ulici. Vzdálenost do centra města jsou cca 3 min chůze. Dům není památkově chráněn a prodává se formou prodeje obchodního podílu ve společnosti s.r.o.

V domě je zaveden plyn i elektřina, voda a kanalizace obecní.

Podívejte se prosím na naší fotogalerii.

Vzhledem k rozsahu, možnému využití nemovitosti a pro další informace nás prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle.
Prohlídky po předchozí domluvě z naší kanceláře Český Krumlov.

Cena
18 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 8. 2021
Adresa
Rooseveltova, Český Krumlov, Horní Brána
ID
D1112
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
520 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
260 m2
Plocha nemovitosti
722 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Vlak
Převod do OV
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

GEPARD REALITY/Boars

Husova tř. 640/33, České Budějovice

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Milan Talíř

Milan Talíř

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Českém Krumlově.

Podobné nabídky