Ideální nájemce banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Vodičkova, 178 m2

Vodičkova, Praha 1, Nové Město


89 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ poplatky)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Mimořádné obchodní prostory, 178 m2, v přízemí pasáže, velké prosklené plochy/výklady. Nadstandardní obchodní prostory sestávají z prodejny a zázemí včetně místa pro kuchyni, kanceláře a menšího skládku. Prostory bez odstupného a bez provize v atraktivní lokalitě, v centru Prahy. Vhodné také pro gastro, lahůdky, pekárnu popř. parfumerii, výdejnu E-shopu, apod. Doporučujeme.

Cena
89 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ poplatky
Aktualizováno
18. 8. 2021
Adresa
Vodičkova, Praha 1, Nové Město
ID
6673/2918
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
178 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
178 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Jan Brunner

Jan Brunner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky