40 642 nemovitostí od 2 287 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Frymburk - Blatná, 150 m2

Frymburk, Blatná


4 900 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 17 369 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Frymburku

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům k rekreaci nebo trvalému bydlení v malebné krajině podhůří Šumavy, v obci Blatná, 5 km od Frymburka a Lipenské přehrady.

Nemovitost se skládá z obytné části, na ní navazujícího hospodářského stavení a přilehlé zahrady. Nachází se vedle příjezdové komunikace, na okraji obce, dobře přístupná v zimě i v létě.

Obytná část je starší venkovský dvoupodlažní objekt, prošel částečnou rekonstrukcí. Na domě je nová střecha, jsou vyměněná okna.
V I.NP se nachází zádveří a schodiště do II.NP, obytný prostor, kuchyně, technická místnost s bojlerem, pod tímto prostorem je menší sklep, dále je v I.NP koupelna s WC a komora.
Ve II.NP jsou 2 pokoje a obytná místnost. Dům má k dispozici využitelné podkroví.
Hospodářská část domu je v havarijním stavu, je nutná demolice nebo kompletní rekonstrukce.
Objekt je vytápěn kamny na pevná paliva, každé patro má zdroj tepla samostatně. Kamna ve II.NP mají výměník, ze kterého je teplá voda rozvedena do radiátorů.
Objekt je napojen na elektřinu, má vlastní studnu, splašková voda jde do septiku.
Zastavěná plocha a nádvoří dle KN je 697m2, skutečná zastavěná plocha celkem i s hospodářskou částí je 250m2, obytné části je 127m2, užitná plocha obytné části je 160m2 .
Celková plocha parcely je 2573m2.

Objekt se nachází na okraji obce Blatná. Blatná je vesnice, část městyse Frymburk v okrese Český Krumlov. Nachází se v nadmořské výšce 766 asi 4,5 km na severovýchod od Frymburku. V katastru obce je malé sportovní letiště. Lokalita nabízí využití v zimě i v létě. 2 km je nástup do běžkařských stop, 4,5km je vzdálený menší lyžařský areál ve Frymburku, 12km je lyžařský areál Lipno, 5km je Lipenská přehrada s veškerým vyžitím vodních sportů, v okolí jsou turistické a cyklistické trasy, 400m jsou lesní porosty.

Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, rekreaci, při vhodné úpravě a vzhledem k lokalitě i jako investice k následnému pronájmu.
K dispozici ihned, další investice do nemovitosti je nutná! Zájemcům doporučujeme k prohlídce přizvat stavebního technika.

Cena
4 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 8. 2021
Adresa
Frymburk, Blatná
ID
111-NP06217
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
150 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
697 m2
Plocha nemovitosti
2573 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Ing. Karel Exl

Ing. Karel Exl

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Frymburku.

Podobné nabídky