40 636 nemovitostí od 2 287 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Aš, 18387 m2


9 999 996 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 35 448 Kč /měs.

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Aši

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Hana Löbelová regionální vedoucí hypotéční makléř

Na jednom místě a během jediné schůzky získáte ​přehled o nabídce všech hypoték od všech bank. Vybereme a kompletně zajistíme optimální typ financování právě pro Vás.
Zpracováváme hypoteční úvěry, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, pojištění, spotřební úvěry, bezúčelové úvěry, americké hypotéky.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme Vám k prodeji unikátní komplex pozemků, tvořících jeden celek o celkové výměře 18387 m2, vhodný
i pro stavbu fotovoltaické elektrárny v průmyslové části města Aš, v těsné blízkosti silnice č. 64 nedaleko hranic s Německem. Pozemky jsou dle platného územního plánu vymezeny jako plochy výroby a skladování – VP, výroba průmyslová. Pozemky jsou vhodné např. pro výstavbu areálů pro průmyslovou výrobu či pro stavební činnost, výstavbu staveb pro nakládání s odpady, pro kovozpracující či dřevozpracující výrobu, ale např. i pro výstavbu staveb pro administrativu či výstavbu čerpací stanice. Dříve se na komplexu pozemků nacházela továrna na výrobu porcelánu Keramo Aš, která byla v roce 2014 zbourána. Na pozemcích jsou k dispozici dvě vrtané studny 50 a 70 m hluboké. V areálu byla i trafostanice, dnes se na pozemcích nalézá jen její torzo. Na hranici pozemků se nachází přípojka plynu. Domluvte si prohlídku ještě dnes a nenechte si ujít možnost koupě těchto lukrativních pozemků.

Cena
9 999 996 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
15. 10. 2021
Adresa
ID
767748
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
18387 m2
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
18387 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Aši.

Podobné nabídky