Půjčky AZ banner
42 513 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej komerční nemovitosti, Karlovy Vary, náměstí Republiky, 2800 m2

náměstí Republiky, Karlovy Vary


84 900 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 350 678 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Nábytek

Voda - topení - plyn

Popis

Výjimečný prodej kulturní památky (bývala Komerční banka) s výtahem a užitnou plochou 2800 m2 na náměstí Republiky v centu Karlových Varů. Budova původně určená pro Österreichisch-Ungarische Bank byla postavena v letech 1912–1913 snad podle projektu Alfreda Bayera. Výraz objektu vychází z pozdní geometrické secese vídeňského stylu. Dům je zachovalý a v dobrém stavu.

Na základě toho, že se v minulosti budova využívala jako banka, splňuje tak všechny předpisy potřebné k provozu a je zde možnost v této činnosti pokračovat dál. Budovu můžete využít jako investici, dá se zde provozovat například medicínské centrum (plastická chirurgie, stomatologická klinika apod.), kanceláře k pronájmu, obchodní prostory atd.

Dá se ovšem využít i k bydlení, například ve třetím patře může být nádherný prostorný byt s rohovým balkonem, který je přes celou stranu budovy jak z ulice Bělehradská, tak z ulice náměstí Republiky a je z něho krásný výhled například na Růžový Vrch nebo řeku Ohře. Ve zbylých patrech mohou být také byty nebo komerční prostory k pronájmu.

Výhodou budovy je rovněž její poloha v centru města, takže je lehce přístupná klientům. V blízkosti 400 m se nachází Tržnice, 150 m Dolní nádraží a 500 m podzemní garáže.

Domluvte si nezávaznou prohlídku!

Cena
84 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 9. 2021
Adresa
náměstí Republiky, Karlovy Vary
ID
294-NP00419
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
2800 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
728 m2
Plocha nemovitosti
728 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
120V, 230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Alexandr Mizjuk

Alexandr Mizjuk

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Karlových Varech.

Podobné nabídky