42 924 nemovitostí od 2 345 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Bečváry, 1349 m2

Bečváry


3 912 100 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 13 868 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Bečvárech

Finance a pojištění

Rekonstrukce bytů

Malíři

Koupelny

Kuchyně

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek ( v současné době vedený jako zahrada) s krásným výhledem navazující na starou zástavbu obce Červený Hrádek. K pozemku vede obecní komunikace, je umístěn dostatečně daleko od hlavní silnice, na pozemku vyvedena voda, napojení na plyn, elektřinu a kanalizaci je možné na hranici pozemku.
Pozemek je z přilehlých jediný zastavitelný , v přímém sousedství je plocha veřejné zeleně o rozloze cca 15000m2, která nabízí jedinečné soukromí. Z pozemku je krásný výhled na protilehlý svah obce s okny sousedů ve vzdálenosti 200m.
Jedná se tímto o jedinečnou a neopakovatelnou nabídku klidu a soukromí v této oblasti.
Územní plán pro obec umožňuje výstavbu rodinného domu: minimální procento zeleně 40%, výška zástavby 2.NP + podkroví, bude vyžadována sedlová nebo valbová střecha s taškovou krytinou, limit zastavěnosti pozemku je 30%.
Červený Hrádek je vesnice na okraji okresu Kolín, část obce Bečváry. Nachází se na silnici II/125 vedoucí z Kolína do Uhlířských Janovic, 2,3 km od Bečvár a 12,5 km od Kolína.
Další informace rádi poskytneme na vyžádání. V případě financování pomocí hypotéky zajistíme nejlepší na trhu.

Cena
3 912 100 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
24. 6. 2021
Adresa
Bečváry
ID
00043
Plocha nemovitosti
1349 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Uršula Kittrichová

Uršula Kittrichová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bečvárech.

Podobné nabídky