Ideální nájemce banner
42 513 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Spálená, 132 m2

Spálená, Praha 1, Nové Město


Cena na vyžádání /za metr čtvereční / měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ servisní poplatky 135 Kč/m2/měsíc)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Nabízíme k okamžitému pronájmu atraktivní obchodní prostory (kavárna) o celkové rozloze 132,14 m2, umístěné v 1. nadzemním podlaží administrativní budovy v samém srdci Prahy v areálu Vladislavova Spálená. Prostory jsou přístupné i z vnitřního atria.

Zdvojené podlahy, podlahové krabice pro kabeláž, plně klimatizované prostory, otevíratelná okna, sluneční rolety, vlastní sociální zařízení a kuchyňka, moderní výtahy, přístup pomocí magnetických karet, bezbariérový přístup v celé budově, podzemní garáže, centrální recepce, kamerový systém, EPS a EZS.

V bezprostřední blízkosti se nachází stanice metra B Národní třída a také velmi frekventované tramvajové zastávky, které dohromady zajišťují snadnou a rychlou dostupnost lokality. V areálu Vladislavova Spálená a také v celém jeho okolí je mnoho obchodů a služeb, restaurací a kaváren, nebo také poboček bank. Areál se skládá z celkem tří budov s nádvořím. Unikátní reprezentativní prostory v citlivě zrekonstruované památkově chráněné budově. Výtah z přízemí vede přímo do prostor z centrální recepce.

Nájemné: 24 EUR/m2/měsíc.
Servisní poplatky: 135 Kč/m2/měsíc (včetně přímé spotřeby médií).
Parkovací stání: 5 500-7 500 Kč/místo/měsíc.

Ceny nezahrnují DPH.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ servisní poplatky 135 Kč/m2/měsíc
Aktualizováno
5. 5. 2021
Adresa
Spálená, Praha 1, Nové Město
ID
3637
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
132 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
132 m2
Plocha nemovitosti
132 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
MHD
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

MAXXUS REALITY

Ječná 529/29, Praha, Nové Město

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Eva Musilová

Eva Musilová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky