42 361 nemovitostí od 2 356 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, Na Příkopě, 203 m2

Na Příkopě, Praha 1 - Nové Město


56 910 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(za převod společnosti)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Renovace koupelových van

Popis

Exklusivně nabízíme přenechání nájmu a kompletní vybavení provozovny Escape rooms v samém centru města, jedná se o zavedený projekt situovaný v bezkokurenční lokalitě.
Jednotka je plně kolaudována k předmětu podnikání, je vybavená novou klimatizací a kompletní PBŘ s požárními čidly. Sestává se ze vstupní recepce, technického zázemí a čtyř samostatných her.
Provozovna funkční od roku 2016 s kompletním know - how vývoje, provozu a obsluhy únikových her, s vypracovaným a optimalizovaným systémem marketingu a prodeje včetně online rezervačního systému s integrovanou platební bránou GoPay.
Prodej ideálně realizován formou prodeje společnosti, ta nikdy nebyla v prodlení se splacením závazků a nečerpá žádný úvěr, je bez jakéhokoliv zatížení.
Detaily provozních nákladů a minulé výkonnosti jednotky na vyžádání u makléře. Požadavek majitele na jednorázové odstupné po vzájemné dohodě.

Cena
56 910 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
za převod společnosti
Aktualizováno
4. 5. 2021
Adresa
Na Příkopě, Praha 1 - Nové Město
ID
301230
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
203 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o tuto nemovitost?

RP REALITY, s.r.o.

Na poříčí 1073/13, Praha, Nové Město

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Pavel Černý

Pavel Černý

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky