42 924 nemovitostí od 2 345 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej domu na klíč, Kroměříž, 112 m2

Kroměříž - Těšnovice


Cena na vyžádání
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně provize a právního servisu)


Regionální dodavatelé v Kroměříži

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

Ve výhradním zastoupení společnosti Rezidence Těšnovice s.r.o. nabízíme k prodeji 10 rodinných domů v obci Těšnovice, nedaleko historické Kroměříže.

Dvoupodlažní rodinné domy jsou stavěny na klíč. V kupní ceně jednotlivých domů, kterou sdělujeme na osobní schůzce, je zahrnuta jak cena pozemku, tak veškerých prací. V nabídce evidujeme 8 dvojdomů a 2 samostatné domy s pozemky od 500 m2 po téměř 700 m2 se zastavěnou plochou 73 m2. První nadzemní podlaží domu sestává z obytného prostoru, kuchyňského koutu, WC, technické místnosti, zádveří a schodiště. Druhé nadzemní podlaží sestává z dvou pokojů, ložnice s šatnou, koupelny a samostatného WC. Užitná plocha domu je 112 m2.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a přejete si dozvědět se více, neváhejte zavolat a domluvit si osobní setkání v zázemí naší kanceláře, kde Vám sdělíme podrobnější informace a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize a právního servisu
Aktualizováno
13. 5. 2021
Adresa
Kroměříž - Těšnovice
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
112 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
501 m2
Odpad
Jímka
Topení
Lokální elektrické
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Mgr. Kateřina Kadlčáková

Mgr. Kateřina Kadlčáková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje domů na klíč v Kroměříži.

Podobné nabídky