47 722 nemovitostí od 2 608 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej bytu 4+kk, Praha - Modřany, Vorařská, 104 m2

Vorařská, Praha 4 - Modřany


10 325 000 Kč /za nemovitost

(konečná cena včetně DPH, možnost dokoupení garážového stání za 345.000,-, včetně DPH)


Regionální dodavatelé v Praze 4

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zcela nový, moderní byt 4+kk, č. D4.210 o výměře 111,7m2, s balkonem 23,1 m2 v bytovém projektu Riviera Modřany v budově D3 s výhledem na Vltavu. Budova byla navržena renomovaným architektem Ing. Arch. Markem Chalupou.

Stavba bytového projektu Riviéra Modřany probíhá v ulici Vorařská v Praze 12 – Modřanech. Čeká na Vás příjemné bydlení, kde nic není daleko. Do centra Prahy se dostanete tramvají za 15 minut. Pokud chcete na procházku, sportovat, nakoupit nebo vyrazit do centra Prahy, stačí Vám opravdu jen chvilka. Právě proto patří Modřany v poslední době mezi nejoblíbenější a nejžádanější lokalitu v Praze.
Projekt se vyznačuje kvalitním zpracováním materiálů a vysokými požadavky na kvalitu bydlení. Větrání v bytech zajišťuje rekuperace, tepelný a energetický komfort zajišťují dřevěná okna s izolačním dvojsklem. Byty v posledním podlaží mají přípravu na klimatizaci. Příjemné venkovní posezení je zajištěno zapuštěnými balkony. Domovní chodby jsou řešené jako vnitřní ochoz s átriem, které je zastřešené světlíkem. Světlík zajišťuje denní světlo v celém domě. Vnitřní bytové standardy nabízí možnost výběru ze 6. barevných variant velkoformátové italské keramické dlažby, stejného počtu dřevěných dýhovaných plovoucích podlah a možnost výběru ze 7. barevných variant dveří Sapeli o výšce 2100 mm. V koupelně naleznete sanitu Ideal Standard, vana 170 cm s termostatickou pákovou baterií Ideal Standard Ceratherm nebo otopný žebřík.

Svým rezidentům Modřany nabízejí:
Kompletní občanskou vybavenost – od škol a školek, přes lékaře až po obchody, restaurace, kino.
Výbornou dopravní dostupnost - v bezprostřední vzdálenosti projektu je tramvajová zastávka Belárie s napojením na metro C a B a zastávka autobusu MHD s rychlým a přímým spojením do centra Prahy včetně nočního spoje.
Okolí plné zeleně – blízkost přírodní památky Modřanská rokle, procházky podél vltavského břehu. Bruslařské a cyklo stezky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.sekyragroup.cz, nebo se přijďte poradit s našimi prodejci do klientského centra Sekyra Group - U Sluncové 666/12a, Praha 8 – 16.patro. V klientském centru nabízíme i jedinečnou možnost virtuální prohlídky všech nabízených bytů. Můžete se tak podívat na výhled z okna nebo si vyzkoušet změnit bytové standardy dle vašich představ.

Cena
10 325 000 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
konečná cena včetně DPH, možnost dokoupení garážového stání za 345.000,-, včetně DPH
Aktualizováno
27. 11. 2020
Adresa
Vorařská, Praha 4 - Modřany
ID
D4.210
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
111 m2
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
104 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Balkon

Máte zájem o tuto nemovitost?

Sekyra Group, a.s.

U Sluncové 666/12a, Praha, Karlín

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Group s.r.o., IČO: 28743458, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Jan Mahdal

Jan Mahdal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Praze.

Podobné nabídky