47 665 nemovitostí od 2 608 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Libeň, 67 m2

Praha 9


35 000 Kč /za měsíc

(+Kauce+Provize RK)


Regionální dodavatelé v Praze 9

Kuchyně

Renovace koupelových van

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

Exkluzivně nabízíme přenechání pronájmu komerčního prostoru a kompletně zavedeného podnikání včetně veškerého sortimentu v Galerii Harfa. Sortiment – Italská kožená galanterie, batohy, tašky, kvalitní a elegantní cestovní kufry od světoznámých výrobců.
Celková plocha prodejny je 67 m2 s vlastním WC a umyvadlem přímo v prostoru. Nájemní smlouva je určena do roku 2022, s následnou možností prodloužení o 5 let.
Nákupní centrum Galerie Harfa se nachází v Praze 9 – Vysočany, v těsném sousedství O2 Areny. V bezprostřední blízkosti jsou stanice metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská a Sokolovská a železničního nádraží Praha Libeň. V blízkosti veškerá občanská vybavenost.
Měsíční nájemné: 35.000,-Kč
V ceně nájmu jsou zahrnuty poplatky za služby a dvě parkovací místa v podzemní garáži.
Požadováno odstupné. V odstupném je zahrnuto zboží na skladě, pokladní zařízení, obchodní název, smluvní vztahy s dodavateli a smlouva o pronájmu prostor.

Cena
35 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+Kauce+Provize RK
Aktualizováno
23. 11. 2020
Adresa
Praha 9
ID
743940
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
67 m2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
67 m2
Podlahová plocha
67 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Group s.r.o., IČO: 28743458, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Natalia Vasilenko

Natalia Vasilenko

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostorů v Praze.

Podobné nabídky