44 794 nemovitostí od 2 590 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Kateřinice, 2976 m2

Kateřinice


892 800 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 2 955 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Kateřinicích

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

Nabízíme vám ke koupi rozlehlý pozemek, který je, dle ÚP obce, určený pro zemědělskou živočišnou a rostlinnou výrobu, pro malohospodaření (rodinné farmy), pro zemědělské služby, přidruženou nezemědělskou výrobu, zahradnictví, lesní hospodaření a zpracování dřevní hmoty včetně komerční vybavenosti související s funkčním využitím plochy. Jedná se tak o ideální místo třeba pro zemědělskou usedlost, kde se dají chovat zvířata, protože díky velké ploše pozemku budou mít dostatek prostoru pro pohyb.
Součástí ploch mohou být i plochy služebního, pohotovostního nebo správcovského bydlení

Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
ID: 56396

Cena
892 800 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 9. 2020
Adresa
Kateřinice
ID
56396
Plocha nemovitosti
2976 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Group s.r.o., IČO: 28743458, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Petr Bezouška (Klientská linka)

Petr Bezouška (Klientská linka)

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Kateřinicích.