Prodej bytu 2+1, Lanškroun, Dvorská, 53 m2
Dvorská, Lanškroun
Popis
Hledáte nový domov ? Máme pro vás skvělou nabídku - byt 2+1 s lodžií v krásné, klidné a přátelské lokalitě Lanškrouna. Vaše cesta za novým snovým bytem právě začala. Zastavte se na chvíli a podívejte se na tento byt, který se nyní nabízí k prodeji. Máme pro vás skvělé 2+1 s lodžií. Ano, vy jste slyšeli správně :). Lodžie je přímo před vámi, čeká na vás a vaše ranní kávy nebo večerní relaxaci po náročném dni.
Tento úžasný byt se nachází v prvním patře třípatrového cihlového bytového domu na klidné ulici Dvorská v Lanškrouně. Dům je z roku 2000 a má pouze 14 bytů, takže se nemusíte obávat nadměrného hluku nebo rušivých sousedů.
Byt zahrnuje kuchyň o rozloze 8,20 m2, obývací pokoj 17,90 m2, ložnici 10,84 m2, koupelnu 3,35 m2, WC 1,32 m2, předsíň 5,98 m2, lodžii 3,86 m2, celkem tedy máte k dispozici krásných 51,45 m2. Ale to není vše. K bytu patří i sklep o rozloze 2,14 m² v suterénu domu.
Vybavení ? Nebojte se, máme vše pokryto. Rohová kuchyňská linka je připravena na vaše kulinářské dobrodružství. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem, samostatné WC kombi je samozřejmostí.
A co vytápění ? Ústřední topení s vlastním plynovým kotlem v chodbě je připraveno vytvořit vám v bytě příjemnou tepelnou pohodu podle vašich preferencí.
Budova nabízí také společné prostory, jako je sušárna a kočárkárna. Parkování aut je bezproblémové na přilehlém parkovišti. A pokud je to pro vás důležité, tato klidná lokalita Lanškrouna se může pochlubit blízkostí základní školy a tenisových kurtů.
Ať už potřebujete nový byt pro sebe, nebo hledáte ideální investici, tento byt 2+1 s lodžií je skvělou příležitostí, kterou byste si neměli nechat ujít. Tak proč neudělat první krok k vašemu novému domovu právě teď ? Těšíme se na setkání s vámi.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Dana Beranová - REALITNÍ A DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MOZAIKA
Lorencova alej 1098, Lanškroun, Žichlínské Předměstí
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Dana Beranová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Lanškrouně.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 2+1, Králíky, V Bytovkách, 49 m2
2 850 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+1, Ústí nad Orlicí, Korábova, 70 m2
4 200 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Ústí nad Orlicí, Na Pláni, 58 m2
4 150 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Dolní Čermná, 60 m2
3 150 000 Kč