Prodej garáže, Brno, Barvy, 18 m2
Barvy, Brno, Lesná
(Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.)
Popis
Nabízím k prodeji udržovanou řadovou garáž o výměře 18 m² v žádané lokalitě Brno – Lesná, v blízkosti sídliště Barvy. Garáž se nachází v klidném garážovém komplexu s dobrou dostupností a zastávkou MHD vzdálenou přibližně 350 metrů.
Garáž stojí na vlastním pozemku, je vyklizená, nově vymalovaná a připravená k okamžitému využití. K dispozici je elektřina prostřednictvím sdruženého elektroměru. Do areálu jezdí denně společnost zaměřená na provádění dozoru nad objektem.
Vnitřní rozměry garáže jsou cca 6,4 m délka, 2,8 m šířka a 2 m výška. Vjezd má šířku 2,25 m a výšku 1,8 m. Prostor je vhodný pro parkování osobního automobilu či motocyklu, stejně jako pro využití jako sklad nebo menší dílnu.
Vzhledem k dlouhodobému nedostatku parkovacích míst v lokalitě představuje garáž zajímavou investiční příležitost s možností následného pronájmu.
Hlavní výhody:
• elektřina
• vlastní pozemek
• vyklizená a vymalovaná
• klidný a dobře dostupný areál
• zastávka MHD cca 350 m
• investiční potenciál
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Cejl 82/58, Brno, Zábrdovice
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Mgr. Daniel Regueyra
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje garáží v Brně.
Podobné nabídky
Prodej garáže, Brno, Traťová, 15 m2
990 000 Kč
Prodej garáže, Brno, Řehořova, 19 m2
920 000 Kč
Prodej garáže, Brno, 19 m2
549 000 Kč
Prodej garáže, Brno, Loučky, 19 m2
1 560 500 Kč