Prodej pozemku, Doudleby nad Orlicí, Fűgnerova, 1901 m2 (ID: 2220989)

Fűgnerova, Doudleby nad Orlicí


1 650 000 Kč
HYPOTÉKA od 7 375 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Doudlebech nad Orlicí

Popis

PRODEJ „MUN“ – nejde o aukci ani dražbu. Jedná se o standardní prodej s Rezervační smlouvou. Zaujala vás cena „MUN“ 1.650.000,- Kč nebo chcete využít cenu „Kup teď“? Kontaktujte nás – rádi s Vámi projdeme možnosti. Více informací k prodeji a ceně „Kup teď“ najdete přímo na titulní stránce AUPROL. Financování hypotékou možné. Právní servis zajištěn.

Stavební pozemek na okraji obce Doudleby nad Orlicí, o rozloze 1901 m². Parcelní číslo 3162, LV 284. Pozemek je zcela rovinatý, v současné době využíván jako zahrada.

Charakter nemovitosti : Pozemek se nachází na konci ulice v Doudlebách Nad Orlicí.

Technické sítě a zázemí : Inženýrské sítě : elektřina , vodovod, plyn, kanalizace jsou dovedeny k hranici vedlejšího pozemku pro stavbu rodinného domu je potřeba dovést cca 35 m na pozemek . Pozemek je rovinatý a udržovaný. Pozemek sousedí s jabloňovým sadem . Dle územního plánu je max zastavitelnost parcely 25% z 2MP.

Právní stav – věcná břemena : Pozemek je bez omezení vlastnického práva a vlastnické právo k danému pozemku není zatíženo žádnými právními vadami, které by omezovaly jejího majitele v nakládání s ním.

Pozemek a přírodní charakter : Sousední domy se nacházejí v dostatečné vzdálenosti pro soukromí. Pozemek je rovinatý a jsou zde vysazeny ovocné stromy ( třešně , višně, švestky, hrušky, jablka, )Naproti sousedící pozemek je jablečný sad který tvoří i do budoucna jistotu soukromí a klidu. Přístup k pozemku je zajištěn po obecní cestě se šířkou příjezdu v rozmezí cca 6,6 až 10,4 m, tedy splňuje požadavky komfortní dopravní obslužnosti a přístupu složek IZS. V okolí pozemku se nachází řeka Orlice. Nemovitost leží v oblasti s malým rizikem záplav.

Lokalita a dostupnost: Skvělé spojení do větších měst Vamberk, Rychnov Nad Kněžnou cca |10 minut. Dobré železniční a autobusové spojení, zastávky v dobré pěší dostupnosti. Kompletní občanská vybavenost v okolí.

Základní a mateřská škola, lékař, obchod. Krásná a klidná lokalita Podorlicka.

Možnost využití: Rodinné bydlení v přírodě s dobrou dostupností k větším městům. Rekreační objekt investiční rekonstrukční projekt.

Závěrem: Pozemek je vhodný pro kupující kteří hledají kombinaci přírody soukromí a prostoru pro dokončení domu dle vlastních představ.

PROHLÍDKA - 27.06.2026 - po telefonické domluvě. Pro více informací volejte níže uvedeného specialistu.

Cena
1 650 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 7. 2026
Adresa
Fűgnerova, Doudleby nad Orlicí
ID
232605
Plocha pozemku
1901 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Pavel Čutka

Pavel Čutka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Doudlebech nad Orlicí.

Podobné nabídky