Prodej bytu 1+1, Scalea, Itálie, Via del Mulino, 35 m2 (ID: 2213774)
Via del Mulino, Scalea
Popis
Nabízíme k prodeji byt 1+1 o výměře 35 m² ve městě u moře - Scalea, Itálie. Byt se nachází ve 1. patře domu bez výtahu v ulici Del Mulino v centrální rovinaté části města. Blizko je 2 supermarkety, obchody a restaurace.
Byt je po uplné rekonstrukce. Prodava se zařizený jako na fotkach. Byt má zvlaštní vchod. Fasada domu obnovená.
Dispozice bytu:
obývací pokoj, kuchen, chodba, WC.
Vzdálenosti:
• moře: 700 m (cca 15 min pěšký)
• obchody a restaurace: 100 m
• centrum města: 700 m
• vlakové nádraží: 200 m
Město Scalea se nachází přibližně 2 hodiny jízdy jižně od Neapole. Ideální jsou lety do Neapole, Lamezia Terme nebo Bari. Scalea má vynikající přímé železniční spojení do celé Itálie – Neapol, Řím, Milán, Cosenza a další města, stejně jako přímé autobusové spojení.
Obyvatelé města jsou převážně Italové a město žije po celý rok, nejen jako letní rekreační destinace. Najdete zde kompletní občanskou vybavenost – od obchodů s nádobím a nábytkem až po elektrospotřebiče. V okolí Scalei se nachází další pobřežní města (do 10 minut autem, vlakem nebo autobusem), která stojí za návštěvu. Každé má své kouzlo, ale Scalea je považována za „horké místo“ pro nákupy, kvalitní gastronomii i noční život.
Cena je uvedena včetně provize, právního servisu a veškerých nákladů spojených s prodejem.
Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Na Zámecké 1518/9, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Oxana Zamkina
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+1.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 3+kk, Vochov, 52 m2
5 200 000 Kč
Prodej bytu 3+1, Zlín, Valachův žleb, 68 m2
5 750 000 Kč