Pronájem bytu 2+kk, Liberec - Liberec III-Jeřáb, Anenská, 66 m2

Anenská, Liberec, okres liberecký kraj, Liberec (nečleněné město)


Prodáno
5 999 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Liberci

Rekonstrukce

Úklidové služby

Pojištění a finance

Popis

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout zprostředkování pronájmu nebytového prostoru určeného k bydlení, situovaného v Liberci, Jeřábu, ulice Anenská.

Jedná se konkrétně o nevybavenou jednotku o dispozici 2+kk a podlahové výměře 66m2, která se nachází v suterénu činžovního domu.

S ohledem na současnou dispozici je byt vhodný rovněž i pro slušné agenturní zaměstnance s nimiž je vlastník areálu ochoten navázat dlouhodobou spolupráci.

Lokalita je charakteristická veškerou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností.

Pro více informací volejte prosím realitní kancelář…

Stav
Prodáno
Cena
5 999 Kč /za měsíc
Aktualizováno
25. 6. 2026
Adresa
Anenská, Liberec, okres liberecký kraj, Liberec (nečleněné město)
ID
012N057537
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
66 m2
Podlahová plocha
66 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální elektrické
Voda
Vodovod
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Kontakt

Mgr. Daniel Móro

Mgr. Daniel Móro

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Liberci.

Podobné nabídky