Prodej komerčního pozemku, Omlenice, 2175 m2
Omlenice
(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o výměře 2 175 m² v katastrálním území Omlenice, v bezprostřední blízkosti budovaného dálničního tahu D3 (datum dokončení prosinec 2026).
Pozemek se nachází pouhý 1 km od plánovaného sjezdu D3 Kaplice nádraží – Nažidla, což v budoucnu zajistí výbornou dopravní dostupnost jak pro podnikání, tak pro logistické využití. Přístup je zajištěn po asfaltové komunikaci.
Dle platného územního plánu je pozemek veden jako VD – plocha drobné výroby a výrobní služby.
Hlavním využitím je výroba, skladování, servisní služby, malovýroba, parkoviště těžké nákladní dopravy.
Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar (19x115 m), který umožňuje efektivní využití celé plochy. Další je poloha v blízkosti letiště Kaplice, které může být zajímavým benefitem pro některé typy podnikatelských aktivit.
Základní informace
· výměra: 2 175 m²
· katastrální území: Omlenice
· funkční využití dle ÚP: VD – výroba a sklady, parkování
· obdélníkový tvar pozemku
· přístup po asfaltové komunikaci
· cca 1 km od budoucího exitu D3 Kaplice nádraží – Nažidla
· v těsné blízkosti letiště Kaplice
· pozemek není napojen na inženýrské sítě
Tento pozemek je vhodný zejména pro investory, podnikatele, skladové a výrobní provozy nebo servisní zázemí, parkování, kteří chtějí využít budoucího napojení na dálnici D3.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Mahlerova 2083/19, Jihlava
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Pavel Juříček
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje komerčních pozemků v Omlenicích.
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky
Prodej komerčního pozemku, Větřní, 1340 m2
2 990 000 Kč
Prodej komerčního pozemku, Horní Planá, 723 m2
3 133 000 Kč