Prodej bytu 3+kk, Praha - Kamýk, Machuldova, 62 m2

Machuldova, Praha, Kamýk


7 999 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 35 751 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Praze 4

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Popis

Nabízíme nový designový byt 3+KK po kompletní a nové rekonstrukci s lodžií a sklepem v panelové budově v ulici Machuldova, Praha - Kamýk. Byt je čerstvě po rekonstrukci (dokončeno 6/2026), nový neobývaný, příprava na kuchyňskou linku. Spousta úložných prostor– v bytu se nachází komora a mnoho prostor pro vestavěné skříně a v suterénu sklep.

Byt se nachází v panelové budově v 2 NP z 8 NP s výtahem. Plocha bytu dle dokumentu je 62 m2 + lodžie o výměře 3 m2 + k bytu patří výlučné právo užívání sklepu v suterénu o približné velikosti 2m2. Rozměry v půdorysu jsou orientační.

Bytový dům je po kompletní revitalizaci a ve velmi dobrém stavu. Měsíční zálohy SVJ činí pouze 3.447,-Kč již včetně fondu oprav. Průkaz energetické náročnosti je PENB C tedy úsporná.

Dispozice:
• Předsíň
• Obývací pokoj s kuchyňským koutem
• 2 x pokoj - samostatný, neprůchozí
• Koupelna s vanou
• WC samostatné
• Komora v byte
• Lodžie
• Sklep

Rekonstrukce bytu zahrnuje:
• Kompletní výměnu elektroinstalačních rozvodů (v mědi) včetně revize
• Kompletní výměnu rozvodů vody a odpadu
• Kompletní úprava povrchů stěn (štuk, malování)
• Nové laminátové podlahy
• Podlahové obvodové lišty
• Dveře interiérové nové, včetně obložkových zárubní
• Kompletní rekonstrukce koupelny a toalety
• Dlažba
• Obklad
• Umyvadlo s bílou skříňkou
• Zrcadlo s LED podsvícením
• Nové WC
• Nová vana
• Umyvadlová baterie s výpusti černá, značka: Hansgrohe
• Vanová baterie na stěnu + sprchový úchyt černá značka: Hansgrohe
• SDK strop s bodovými světly v chodbě, koupelně a WC
• Nová svítidla
• Příprava vývodů pro kuchyňskou linku – bez linky

Prohlídky jsou již možné. Fotky v galerii jsou z našich jiných realizací a tento byt je realizován ve stejném standardu. Aktuálně čekáme na termín focení. V případě potřeby umíme pomoci zprostředkovat vyřízení hypotečního úvěru. V případě více zájemců o koupi si majitel vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Cena
7 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 6. 2026
Adresa
Machuldova, Praha, Kamýk
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
2. z 8
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
62 m2
Podlahová plocha
67 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Sklep
Lodžie
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Kontakt

Ing. Linda Mangunda

Ing. Linda Mangunda

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 4.

Podobné nabídky