Prodej bytu 1+kk, Opava - Kateřinky, Na Pastvisku, 26 m2
Na Pastvisku, Opava, Kateřinky
Popis
Nabízíme k prodeji garsonku 1+kk o výměře 26 m² v osobním vlastnictví na ulici Na Pastvisku v Opavě. Bytová jednotka se nachází ve 3. patře revitalizovaného a zatepleného panelového domu s výtahem.
Byt je v původním stavu, což novému majiteli nabízí možnost rekonstrukce dle vlastních představ. Dispozice zahrnuje vstupní chodbu, koupelnu, WC a obytný pokoj s kuchyňským koutem. Součástí bytu jsou plastová okna a k jednotce náleží také sklepní kóje.
Vytápění je zajištěno centrálním ústředním topením. Velkou výhodou jsou nízké měsíční náklady na bydlení.
Byt je v současné době pronajatý spolehlivému nájemníkovi s platnou nájemní smlouvou do 31. 12. 2026, což z něj činí zajímavou investiční příležitost s okamžitým výnosem z nájmu.
Přímo před domem jsou parkovací místa pro auta. V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost – obchod Billa, školu, školku i další služby. Za domem se nachází travnatá plocha vhodná k odpočinku.
Rádi vám pomůžeme také se zajištěním výhodného financování. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte pana Hořínka.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Masarykova třída 353/25, Opava, Město
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ing. Václav Hořínek
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Opavě.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 1+1, Opava - Předměstí, Pekařská, 34 m2
2 950 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 1+kk, Opava - Vávrovice, 35 m2
3 146 500 Kč
Prodej bytu 1+kk, Opava - Kateřinky, Mostní, 35 m2
2 590 000 Kč
Prodej bytu 1+kk, Opava, Na Pastvisku, 25 m2
2 450 000 Kč
Prodej bytu 1+kk, Opava, Rolnická, 28 m2
2 790 000 Kč