Pronájem bytu 2+kk, Ústí nad Labem - Krásné Březno, Žežická, 37 m2
Žežická, Krásné Březno
(+ elektřina na nájemce)
Popis
Hledáte příjemné a klidné bydlení, kde budete mít vše potřebné na dosah? Představujeme vám světlý byt 2+kk o výměře 48,3 m² v ulici Žežická, Ústí nad Labem Krásné Březno, který je připraven k nastěhování.
Váš nový domov
Byt je po kompletní rekonstrukci a působí velmi příjemným dojmem. Dispozičně je řešen prakticky a pohodlně nabízí samostatnou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dostatek prostoru pro běžné fungování.
Byt je vhodný pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu, která hledá čisté a klidné bydlení s dobrou dostupností.
Skvělá lokalita
Ulice Žežická v Krásném Březně nabízí výbornou občanskou vybavenost. Velkou výhodou je mateřská školka hned v blízkosti domu, dále dostupné obchody, MHD a další služby. Lokalita je praktická pro každodenní život a zároveň umožňuje rychlé spojení do centra města.
Podmínky pronájmu
Nájemné: 9.500 Kč / měsíc
Poplatky: 3.300 Kč / měsíc
Vratná kauce: 19.000 Kč
Provize RK: ve výši jednoho nájmu
Pro více informací a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Ráda vás bytem osobně provedu.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Šafaříkova 201/17, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ing. Martina Jandásková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Ústí nad Labem.