Prodej domu na klíč, Praha, Na Radosti, 100 m2
Na Radosti, Praha 6
Popis
Nabízíme k prodeji přízemní modulární dům na klíč. Tato novostavba se pyšní užitnou plochou cca 100 m², což vytváří příjemný obytný prostor pro jednotlivce nebo menší rodinu. Kombinace moderní architektury a praktického designu zajišťuje pohodlné bydlení a jednoduché údržbu domu. Budova je vybavena přípojkami na vodu, odpad i elektriku. Stačí jen přemístit budovu na vlastní pozemek a bydlíte.
Modulární dům je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a rychle postavitelný domov. Předmětem prodeje je pouze budova, bez pozemku.
Celková cena nemovitosti činí 1 490 000 Kč, což nabízí výjimečnou hodnotu za moderní a nově postavený domov. Tento dům je připraven k okamžitému užívání, což urychluje celý proces přemístění do Vašeho nového bydlení.
Vřele doporučujeme.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Mezivrší 1447/33, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Romana Černá
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje domů na klíč v Praze 6.
Podobné nabídky
Prodej chaty, Praha - Dejvice, Na Pučálce, 21 m2
2 490 000 Kč