Prodej garáže, Praha - Strašnice, Vinohradská, 8 m2
Vinohradská, Praha, Strašnice
Popis
Parkovací stání o rozměru 160cm x 500 cm v podzemních garážích na Vinohradské ulici, ideální zejména pro motorkáře nebo majitele menšího vozu šíře (160 cm) bezpečné a dlouhodobé zázemí v centru města.
Stání je umístěno v budově s 24/7 recepcí a nachází se v oddělené, klidnější části garáží, mimo běžný provoz krátkodobého parkování. Přístup probíhá přes dvě závory, první při vjezdu do objektu a druhou, která odděluje dlouhodobá stání. Samotné místo je navíc situováno za uzamykatelnými elektrickými vraty, což výrazně zvyšuje úroveň bezpečnosti a soukromí.
Objekt má velmi dobrou dopravní dostupnost jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. Zastávka tramvaje se nachází v bezprostřední blízkosti budovy a stanice metra linky A je dostupná v docházkové vzdálenosti několika minut.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Revoluční 767/25, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Filip Král
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje garáží v Praze 10.
Podobné nabídky
Prodej garáže, Praha, Průhonická, 18 m2
620 000 Kč
Prodej garáže, Praha, Novobohdalecká, 18 m2
540 000 Kč