Pronájem bytu 2+kk, Praha - Libeň, Davídkova, 48 m2
Davídkova, Praha, Libeň
(včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu)
Popis
Moderní byt 2+kk k pronájmu v klidné lokalitě Prahy 8 - Libně. Tento praktický byt o velikosti 34 m² se nachází v cihlové budově v 1. podlaží. Klidný cihlový dům ve velmi dobrém stavu se zahrádkou s posezením ve vnitrobloku.
Byt je po kompletní rekonstrukci s novou dlažbou, plovoucí podlahou a novými prosklenými dveřmi. V bytě jsou nové skleněné konvektory s digitálním termostatem, nové rozvody elektřiny, vody a odpadu. Byt je vybaven TV, SAT a internetovou přípojkou. Byt se skládá ze vstupní chodby, pokoje s kuchyňským koutem, barem, ložnicí, koupelnou s obkladem z mozaiky, se sprchovým koutem s podomítkovou baterií, se skleněnou zástěnou a WC s geberitem. Je vybaven moderní kuchyňskou linkou s obkladem z kamene, se spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř) a barevnými luxfery. Byt je vzdušný, světlý a elegantní s výhledem do zahrady.
Díky klidnému prostřed, výborné dostupnosti a veškeré občanské vybavenosti je tato nabídka skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v centru Prahy. Ideální pro jednotlivce či pár. Volné ihned, doporučujeme prohlídku.
Nájemné 18.700.-Kč/měsíc, poplatky 2.500.-Kč/ měsíc + převedení elektřiny na nájemce.
Volný ihned, doporučujeme prohlídku.
Máte zájem o tuto nemovitost?
U Měšťanského pivovaru 7, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Michal Kodr
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 8.
Tipy Realitymatu