Prodej bytu 2+1, Vizovice, čtvrť A. Háby, 53 m2
čtvrť A. Háby, Vizovice
(Cena je včetně právního zastoupení a provize RK)
Popis
Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 2+1 ve vyhledávané lokalitě města Vizovice, na ulici A. Háby.
Byt je v udržovaném a hezkém stavu, díky čemuž je vhodný jak k okamžitému bydlení, tak i jako zajímavá příležitost pro budoucí modernizaci podle vlastních představ.
Nemovitost je před rekonstrukcí, v minulosti již prošla úpravou koupelna, což novým majitelům usnadní případné další investice. Dispozice bytu nabízí praktické a pohodlné bydlení pro jednotlivce, pár i menší rodinu.
Velkou výhodou jsou také dva sklepy, které poskytují dostatek úložného prostoru.
Byt se nachází v příjemné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do okolních měst. Do Zlína se dostanete přibližně za 15 minut, do oblíbených lázní Luhačovice přibližně za 20 minut jízdy autem. Lokalita tak nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a dobré dostupnosti za prací, službami i odpočinkem.
Pokud hledáte byt s příjemnou atmosférou, dobrou dispozicí a potenciálem do budoucna, tato nabídka může být právě pro vás.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Opletalova 1471/25, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Zdeňka Grycová
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Vizovicích.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 1+kk, Otrokovice, Školní, 30 m2
2 980 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+1, Slavičín, Ševcovská, 59 m2
3 045 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Luhačovice, Zahradní čtvrť, 57 m2
3 550 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Zlín, třída Svobody, 52 m2
3 990 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Otrokovice, Olbrachtova, 51 m2
4 490 000 Kč