Prodej pole, Nelahozeves - Lešany, 2380 m2
Nelahozeves, Lešany
Popis
Nabízíme exkluzivní investiční příležitost ve dvou žádaných lokalitách v těsném sousedství Prahy – v obcích Zlončice a Lešany u Nelahozevsi.
K prodeji je soubor čtyř pozemků o celkové výměře 2 380 m², které lze zakoupit jako ucelené portfolio pro maximální zhodnocení, nebo i jednotlivě dle Vašeho výběru.
Rozdělení lokalit a výměr:
1. Lokalita Zlončice (Trvalý travní porost)
Parcela 66/2: 484 m2
Parcela 66/3: 587 m2
Pozemky se nacházejí v malebné lokalitě u břehu Vltavy. Zlončice jsou vyhledávaným místem pro rekreaci i budoucí rezidenční rozvoj, což dává těmto parcelám vysokou přidanou hodnotu.
2. Lokalita Lešany u Nelahozevsi (Orná půda)
Parcela 245/15: 975 m2
Parcela 379/6: 334 m2
Kvalitní zemědělská půda v oblasti s velmi dynamickým rozvojem a výbornou vazbou na infrastrukturu Nelahozevsi a Kralup nad Vltavou.
Proč investovat právě zde?
Flexibilita prodeje: Možnost koupě celého souboru nebo konkrétní parcely dle Vašich investičních možností.
Vynikající dostupnost: Obě lokality leží v koridoru dálnice D8 s dojezdem do Prahy do 20 minut.
Bezpečný přístav pro kapitál: Půda v aglomeraci Prahy je vysoce omezený zdroj a představuje ideální ochranu před inflací.
Dlouhodobý potenciál: Vzhledem k rozšiřování zastavitelných území v tomto regionu se jedná o strategickou investici s výhledem na budoucí změnu využití.
Ať už hledáte menší parcelu pro uložení úspor, nebo chcete rozšířit své pozemkové portfolio o strategické celky u Prahy, tato nabídka je určena právě Vám.
Pro doplňující informace nebo prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku. Do konce dubna 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ing. Iryna Usheva
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Nelahozevsi.
Tipy Realitymatu
Prodej pozemku pro bydlení, Libiš, Konečná, 710 m2
4 900 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej pole, Mělnické Vtelno, 5954 m2
220 298 Kč
Prodej pole, Kralupy nad Vltavou, 5122 m2
327 808 Kč
Prodej pole, Mělník, 5033 m2
186 221 Kč
Prodej pole, Kralupy nad Vltavou, 3172 m2
189 000 Kč