Prodej bytu 2+1, Sokolov, Jelínkova, 54 m2
Jelínkova, Sokolov
Popis
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 s užitnou plochou 54 m, která se nachází v ulici Jelínkova 1880 v Sokolově. Byt je situován v zatepleném panelovém domě s moderním výtahem, což zajišťuje komfortní bydlení i nižší energetické náklady. Součástí bytu je také sklepní kóje.
Samotná jednotka je v původním stavu a je určena k rekonstrukci, což nabízí ideální příležitost přizpůsobit si bydlení dle vlastních představ nebo vytvořit zajímavou investici k následnému pronájmu. Dispozice 2+1 poskytuje praktické rozložení místností s dostatkem prostoru pro moderní úpravy.
Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, včetně obchodů, škol, školek i zastávek MHD, což zajišťuje pohodlné každodenní fungování.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pobřežní 620/3, Praha 8
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jonáš Látka
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Sokolově.
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+1, Sokolov, Sokolovská, 53 m2
2 360 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Sokolov, Mánesova, 61 m2
3 200 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Sokolov, Mánesova, 61 m2
3 200 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Sokolov, Sokolovská, 50 m2
2 390 000 Kč