Prodej bytu 2+1, Plzeň - Doubravka, Ke Špitálskému lesu, 58 m2 (ID: 2107416)
Ke Špitálskému lesu, Plzeň, Doubravka
(včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
K prodeji nabízíme slunný byt 2+1 o celkové výměře 58m², situovaný ve 4. nadzemním podlaží panelového domu s výhledem do zeleně v atraktivní části města Plzeň – Doubravka.
Byt se skládá ze vstupní chodby, kuchyně s jídelním stolem, koupelny s vanou a wc, obývacího pokoje 21m2 a ložnice 17 m2 s vstupem na lodžii 3,5 m2. Ložnice, kuchyně i obývací pokoj mají velká jihovýchodně orinetovaná okna zajišťující prosluněnost celého bytu.
Podlaha v ložnici jsou dřevěné parkety, chodba, koupelna a kuchyně mají dlažbu a v obývacím pokoji je plovoucí laminátová podlaha.
Vytápění bytu je řešeno dálkově. Součástí nabídky je sklepní kóje, která rozšiřuje praktický úložný prostor. Dům prošel rekonstrukcí - zateplení, okna a nový výtah.
Velkou výhodou bytu je lokalita - klidná, bezpečná, přímo za domem začíná lesopark Špitálksý les, který nabízí dostatek zeleně a prostoru pro relaxaci i volnočasové aktivity. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost – obchody, restaurace, škola, školka i zdravotnická zařízení. Výborná je také dopravní dostupnost, MHD 200m a zároveň rychlé napojení na D5, což z této nemovitosti dělá skutečně skvělé místo pro bydlení i obchodní příležitost.
Provozní náklady bytu: SVJ 2.830 Kč/m (z čehož FO činí 1.450,- Kč). Elektřina cca 600 Kč/m
Máte zájem o tuto nemovitost?
Rejskova 2168/12, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Aleš Procházka
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Plzni.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 2+kk, Plzeň, Karlova, 51 m2
4 390 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bolevec, Ledecká, 61 m2
5 490 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Plzeň - Doubravka, Skalní, 55 m2
5 640 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Plzeň - Lobzy, Masarykova, 88 m2
5 999 000 Kč