Prodej louky, Cetkovice, 5478 m2
Cetkovice
(Cena je včetně právního servisu a provize RK.)
Popis
Hledáte rozlehlý pozemek v klidné lokalitě, který nabízí soukromí, přírodu a široké možnosti využití? Pak by Vás tato nabídka mohla zaujmout.
Nabízíme Vám ke koupi pozemek o celkové výměře 5.478 m² v obci Cetkovice, tvořený parcelami č. 661/1 a 661/2. Pozemek se nachází v příjemném přírodním prostředí s krásnými výhledy do okolní krajiny a nabízí dostatek soukromí i prostoru.
Dle platného územního plánu je pozemek veden v ploše NZe – sady, zahrady, trvalé travní porosty, vinice. Pozemek je tak vhodný zejména pro zemědělské a zahradní využití, hospodaření na půdě, sad či jako dlouhodobá investice. Přípustné jsou rovněž vybrané činnosti a opatření související s hospodařením na zemědělské půdě v souladu s územním plánem.
Územní plán naopak neumožňuje využití pro bydlení ani rodinnou rekreaci. Nabídka je tak ideální především pro zájemce, kteří hledají větší pozemek v přírodě se zajímavým potenciálem do budoucna.
Velkou předností této nemovitosti je především její rozloha, klidné okolí, krásné výhledy a přírodní charakter lokality. Pozemek představuje zajímavou příležitost pro ty, kteří hledají prostor pro hospodaření, zahradní využití nebo uložení investice do pozemku.
Cetkovice jsou klidnou obcí v okrese Blansko, která nabízí příjemné venkovské prostředí, krásnou okolní krajinu a pohodovou atmosféru mimo ruch větších měst. Lokalita osloví zejména milovníky přírody, klidu a otevřeného prostoru.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Michal Běloch
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje louk v Cetkovicích.
Podobné nabídky
Prodej louky, Cetkovice, 3195 m2
449 000 Kč
Prodej louky, Světlá, 3819 m2
280 000 Kč
Prodej louky, Blansko, 6179 m2
160 654 Kč
Prodej louky, Vavřinec, 10721 m2
418 106 Kč