Prodej podílu pole, Jaroměř, 1602 m2
Jaroměř, Semonice
Popis
Hledáte ideální investici do budoucnosti? Chcete mít jistotu, že vaše peníze budou chráněny před inflací? Nabízíme vám jedinečnou příležitost k pořízení kvalitní orné půdy v okrese Náchod, konkrétně v katastrálním území Semonice. S rostoucími cenami zemědělské půdy je to skvělá volba pro každého, kdo hledá stabilní a výnosnou investici.
Nabízíme Vám následující pozemky v katastrálním území Semonice:
- parc. č. 473 - výměra 6 411 m2
Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Stejně jako tento pozemek stojí i naše dluhopisy na reálných nemovitostech. Viagem Investment a.s. nabízí zajištěné dluhopisy s pevným výnosem, kryté ručením společnosti Viagem a.s., která vlastní více než 23 478 pozemků v České republice a na Slovensku. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte na telefonním čísle 1200
Máte zájem o tuto nemovitost?
Sokolovská 131/86, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jan Tesař
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje podílu polí v Jaroměři.
Podobné nabídky
Prodej podílu pole, Jaroměř, 1067 m2
40 546 Kč
Prodej podílu pole, Jaroměř, 3007 m2
106 577 Kč
Prodej podílu pole, Jaroměř, 2974 m2
105 358 Kč
Prodej podílu pole, Jaroměř, 350 m2
10 167 Kč