Prodej pole, Hoštka, 11797 m2 (ID: 2097279)
Hoštka
Popis
Nabízíme k prodeji krásný soubor pozemků ve 100% vlastnictví o celkové velikosti 11797m v katastrálním území Hoštka s přístupem z cesty. Pozemek se nachází v okrajové části a je v současné době obhospodařován místním zemědělským subjektem s krátkou výpovědní lhůtou a vyšší sazbou nájmu. Nepropásněte příležitost ke koupi pozemku v tomto katastru.
Velice zajímavou příležitostí je použití ke směně s SPÚ, protože pozemek splňuje veškeré parametry dané úřadem.
V dnešní době klesajících úroků na spořících účtech i termínovaných vkladech a nestabilních cen je koupě pozemku výbornou variantou k uchování a postupnému zhodnocení úspor.
Pokud hledáte jiné varianty, tak jsem schopen nabídnout pozemky v dalších lokalitách a řešit dle Vašich potřeb. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonu nebo emailu.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Česká správa pozemků a nemovitostí s.r.o.
Za Sídlištěm 449, Dolní Břežany
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Michal Vandělík
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje polí v Hoštce (okr. Litoměřice).
Tipy Realitymatu
Podobné nabídky
Prodej pole, Lhotka nad Labem, 9589 m2
632 852 Kč
Prodej pole, Lhotka nad Labem, 10310 m2
680 460 Kč
Prodej pole, Lhotka nad Labem, 4697 m2
300 587 Kč
Prodej pole, Píšťany, 5816 m2
999 000 Kč