Pronájem bytu 2+kk, Mimoň - Mimoň V, Nádražní, 52 m2
Nádražní, Mimoň V
(nájem 10.000 Kč, zálohy 4.500 Kč/měs pro 1 os., el. zvlášť, kauce 20.000 Kč, poplatek RK 10.000 Kč)
Popis
Jedná se o byt, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2023. Nachází se ve zvýšeném přízemí zděného činžovního domu. Byt má dispozici 2+kk o velikosti 48,5 m2 a balkón cca 4 m2. Byt má vyhrazeno jedno parkovací místo na dvoře. Možnost využití zahrady, kde je vyhrazen vlastní díl cca 100 m2. Byt je vybaven kuchyňskou linkou (sporák s troubou, digestoř) a zařizovacími předměty v koupelně.
Ústřední vytápění a teplá voda, obojí centrálně napojeno na zdroj teplárny. Náklady na bydlení – 10.000 Kč nájemné, zálohy a poplatky: teplo a TUV 3.600 Kč, popelnice 250 Kč, ostatní na jednu osobu (vodné/stočné 500 Kč, úklid 100 Kč, společné prostory 50 Kč). Elektřina na vlastní smlouvu. Vratná kauce 19.000 Kč, poplatek RK 9.500 Kč.
Veškerá občanská vybavenost v obcí MŠ, ZŠ, úřad, knihovna, supermarket, zdravotní středisko, pošta, kino, fara, autobusová i vlaková doprava. Vlakové nádraží včetně autobusové zastávky 150 m.
Byt je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreaci. 2 km od nemovitosti leží hranice CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, nedaleko také leží Přírodní památka Vranovské skály a Přírodní rezervace Ralsko. Nedaleko domu prochází červeně značená turistická trasa a městem prochází několik cyklostezek (č. 15 – Ploučnice, č. 241, č. 3046).
Dojezdové vzdálenosti: Česká Lípa 10 minut, Máchovo jezero 15 minut, Liberec 30 minut, Mladá Boleslav 35 minut, Praha 1 hodina.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Veleslavínova 208/9, Liberec IV-Perštýn
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ing. Petr Plaček
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Mimoni.