Prodej činžovního domu, Štětí, Mírové nám., 500 m2
Mírové nám., Štětí
Popis
Hledáte projekt s jistým výnosem a možností dalšího zhodnocení? Nabízím k prodeji víceúčelový nájemní dům, který kombinuje stabilní komerční nájem s potenciálem pro rezidenční bydlení.
Aktuálně se v přízemí nachází komerční prostory, nyní plně využité. Dále zavedené prostory (obchod + nehtové studio) s přímým vstupem z ulice.
Bytová jednotka: byt 2+kk připravený k okamžitému pronájmu nebo pro správce objektu.
1. patro: 6 prostorných místností, které přímo vybízejí k přestavbě na 2–3 samostatné bytové jednotky.
Podkroví: Rozlehlý otevřený prostor vhodný pro vybudování nadstandardních půdních vestaveb, které výrazně zvýší tržní hodnotu celé nemovitosti.
Tento dům je ideální volbou pro investora, který hledá kombinaci okamžitého měsíčního příjmu a stavebního projektu k postupnému zhodnocení.
Nenechte si ujít prohlídku tohoto objektu s velkým potenciálem.
Máte zájem o tuto nemovitost?
ulice Krakovská 583/9, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Zdeněk Čermák
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Štětí.
Podobné nabídky
Prodej činžovního domu, Štětí, Krátká, 748 m2
24 900 000 Kč
Prodej činžovního domu, Mšené-lázně, Prosek, 1521 m2
13 490 000 Kč