Pronájem zahrady, Brno, 438 m2
Brno, Řečkovice
(+ 250Kč/ elektřinu, + 1x ročně vodné dle spotřeby, + vratná jistota, + provize RK, včetně právního servisu)
Popis
Nadšeným zahrádkářům nabízíme k pronájmu malebnou užitkovou zahradu na okraji Brna, na Kopaninách v Řečkovicích, v klidu okolních lesů Soběšické vrchoviny s přivedenou elektřinou, užitkovou vodou a zahradním domkem s verandou.
Zahrada má celkovou výměru 438 m² a nachází se v oblasti rekreačních zahrádek Kopaniny, v Řečkovicích.
Na šíři má zahrada 11,5m a 36,5m na délku.
Zahrada je rozdělena na dvě pomyslné poloviny, kdy jedna je osázena mladými plodícími ovocnými stromy (meruňka, broskev, třešeň, jabloně) a ovocnými keři a na druhé půlce jsou pak zeleninové záhony.
Hledáme nájemníky, kteří tento charakter zachovají a budou aktivními zahradníky.
Součástí pozemku je i dřevěný zahradní domek s verandou (12 m²), kam je přivedena elektřina.
K dispozici je také veškeré vybavení jako aku sekačka, mini lednička, stolní el. vařič, nádobí, varná konvice, rozkládací válenda, stolky, židle, lavička, kolečko, zahradní hadice nebo kompostér.
Domek má sedlovou střechu a je opatřený okapy.
Venkovní pult se dřezem má tekoucí vodu jak z řádu, tak vodu spádovou z okolních zalesněných kopců.
Zděný sklep je vybavený úložnými regály, zahradnickým náčiním a chemickou toaletou.
Příjezd na zahradu je po polní cestě a parkovat lze přímo před vstupem na zahradu.
Nejbližší zastávka MHD Jandáskova - BUS č. 70 je vzdálena 1 km a vlaková stanice Řečkovice je vzdálena 1,5 km/4 minuty jízdy autem.
Největší devizou je lokalita uprostřed lesů Soběšické vrchoviny, která zaručuje klid a nerušené dny.
Soběšické rybníčky jsou vzdáleny pouhého půl kilometru a do Soběšic je to pak kilometr jeden.
Místo tak nabízí spoustu možností pro turistické výlety, ale i toulky na kole díky blízké cyklostezce P. Bezruče.
V případě zájmu o prohlídku, kontaktujte uvedeného realitního makléře.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Bc. Jitka Dobrovolná
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu zahrad v Brně.
Podobné nabídky
Pronájem zahrady, Brno, 340 m2
5 000 Kč