Prodej činžovního domu, Kladno, T. G. Masaryka, 1000 m2 (ID: 2091015)
T. G. Masaryka, Kladno
(Včetně provize a právního servisu.)
Popis
Připravili jsme pro Vás prodej několika činžovních domů v Kladně. Jeden z těch velkých se nachází na adrese T. G. Masaryka č.p. 290. Jeho výhodou je umístění v srdci Kladna přímo na pěší třídě a dlouhodobá obsazenost spokojenými nájemníky.
Ekonomicky stabilní nemovitost ve skvělém stavu nabízí čtyři podlaží. V přízemí je prodejna oděvů s plochou 341 m2 a se zázemím 83 m2 nad ní. V prvním patře je kancelář 157 m2 s centrální chodbou, ze které jsou vstupy do čtyř samostatných místností, do kuchyňky a na samostatnou toaletu. V té největší kanceláři je krb. Druhé patro 194 m2 je podobně řešené, jako první s možností přizpůsobit celé patro i k bydlení. Ve třetím patře je zrekonstruovaný prostorný byt 4+1 s výměrou 120 m2. Další prostor vedle bytu je půdní s úložným prostorem a schodištěm do podkroví o ploše 74 m2. Dům je také podsklepený 50 m2. Tento prostor je aktuálně prázdný a lze využít třeba jako skladovací. Celkem se jedná přes 1.000 m² ve skvěle udržovaném domě s novou střechou z roku 2022.
Jde o unikátní příležitost koupě velkého činžovního domu v centru města. Pořídit si budovu přímo tady na hlavní třídě, je záruka zhodnocení Vašich peněz do budoucna. Kladno, největší město Středočeského kraje, má přes 70 tisíc obyvatel, a to je slušná základna potenciálních zákazníků pro váš business. Na rozdíl od jiných měst se zde mimořádně daří drobným podnikatelům. Kladno se nesmírně rychle rozvíjí a v budoucnu odtud povede i rychlodráha do Prahy. Již nyní zde funguje pražská integrovaná doprava s bohatou frekvencí spojů. Rychlé spojení na letiště je také ohromnou výhodou. Město vyniká svými zelenými parky, sportem a možnostmi pro trávení volného času.
Samotné ceny, za které domy nabízíme, jsou bezkonkurenční a Vy si tak de facto pořídíte v centru města dům za cenu bytu v centru Prahy.
DomyKladno .cz - příležitost pro stabilní investici. Máte-li lepší představu o koupi vhodného činžovního domu, pošlete poptávku a jistě pro Vás najdu ideální nemovitost.
Pro více informací jsem Vám k dispozici.
Ondřej Kučera
osobní realitní makléř
Máte zájem o tuto nemovitost?
Šafaříkova 201/17, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Ondřej Kučera
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Kladně.
Podobné nabídky
Prodej činžovního domu, Kladno, Dr. Vrbenského, 222 m2
15 000 000 Kč
Prodej činžovního domu, Kladno, Komenského, 425 m2
22 000 000 Kč