Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bolevec, Komenského, 62 m2

Komenského, Plzeň, Bolevec


4 980 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 22 258 Kč /měs.

(provizi hradí prodávající)


Regionální dodavatelé v Plzni

Podlahy

Stěhovací služby

Popis

Pohled, který vás nikdy neomrzí. Otevřený horizont a výhled na Bolevecké rybníky.

Místo, kde si uvědomíte, že bydlet ve městě může znamenat i mít kus přírody nejen na dohled.

Bytová jednotka o užitné ploše 62 m² v 6. patře revitalizovaného bytového domu v ulici Komenského v Plzni, s promyšlenou a praktickou dispozicí.

Vstupní chodba tvoří centrální komunikační prostor, odkud je přístup do koupelny, samostatné kuchyně, šatny a obývacího pokoje. Praktická šatna představuje výrazný benefit – nabízí dostatek úložného prostoru a umožňuje udržet obytné místnosti vzdušné a bez nadbytečných skříní. Další úložný prostor nabízí také sklep.

Koupelna je vybavena vanou a poskytuje plnohodnotné zázemí pro každodenní komfort i chvíle klidu po náročném dni.

Obývací pokoj je prostorný a dobře uspořádatelný, s přímým vstupem na lodžii, která přirozeně rozšiřuje obytnou část bytu. Otevřený výhled do okolí dodává prostoru vzdušnost a příjemný pocit nadhledu.

Kuchyně je samostatná, s oknem, které dokonale vpouští přirozené denní světlo a příjemnou atmosféru při každodenním fungování. Z kuchyně je dále vstup do ložnice, která je oddělena od hlavního obytného prostoru a nabízí klidové zázemí pro nerušený odpočinek.

Byt umožňuje okamžité bydlení bez nutnosti zásadních úprav. Zároveň však nabízí potenciál pro jemné doladění podle vlastního stylu.

Dům je udržovaný a vybaven výtahem, energetická náročnost budovy je ve třídě B – tedy velmi úsporná. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, výbornou dostupnost MHD i blízkost zeleně a bolevecké rekreační oblasti.

Bydlení, které spojuje městský komfort s výhledem, jenž má v sobě klid.

Majitel si vyhrazuje právo výběru zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Cena
4 980 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
provizi hradí prodávající
Aktualizováno
20. 2. 2026
Adresa
Komenského, Plzeň, Bolevec
ID
81645
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
6. z 8
Druh objektu
Řadový
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
62 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Voda
Vodovod
Balkon
Sklep
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Broker Consulting, a.s.

Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Plzni.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky