Prodej bytu 4+1, Praha - Holešovice, Bubenská, 100 m2 (ID: 2075476)
Bubenská, Praha, Holešovice
(včetně všech služeb RK)
Popis
K prodeji nabízíme investiční byt o dispozici 4+1 a podlahové ploše 100 m² v srdci pražských Holešovic, pouhé 3 minuty chůze od metra C – Vltavská.
Byt se nachází v přízemí udržovaného činžovního domu a díky dispozici 4 samostatných neprůchozích pokojů a oddělené kuchyně je velmi dobře využitelný pro dlouhodobý pronájem po pokojích. Jednotka prošla v roce 2018 kompletní rekonstrukcí (elektroinstalace, voda, koupelna, kuchyň, podlahy) a prodává se včetně vybavení. Aktuálně je byt dlouhodobě obsazen nájemníky, což umožňuje plynulé pokračování pronájmu bez výpadku příjmu.
Dům prošel v roce 2023 zateplením a realizací nové fasády.
Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem.
Aktuální výnosnost a náklady bytu na vyžádání.
Největší výhodou této nemovitosti je lokalita. Holešovice a navazující území Bubny–Zátory procházejí rozsáhlou proměnou na moderní městskou čtvrť, kde plán počítá přibližně s 29 000 pracovními místy, dopravní infrastrukturou, centrálním parkem o rozloze 6 ha, novým vlakovým nádražím a připravovanou Vltavskou filharmonií.
Díky kombinaci výborné dopravní dostupnosti (metro, tram, vlak), blízkosti centra města a dlouhodobých investic do území se dá v následujících letech předpokládat vysoký růst výnosu z nájmu i samotné ceny bytu.
Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma pomůžeme vyřídit za nejvýhodnějších podmínek na trhu.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
U Hranic 3221/18, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Martin Janík
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+1 v Praze 7.
Podobné nabídky
Prodej bytu 4+1, Praha - Holešovice, Veverkova, 124 m2
19 500 000 Kč
Prodej bytu 3+kk, Praha - Holešovice, Veverkova, 118 m2
17 490 000 Kč