Prodej bytu 2+1, Stráž pod Ralskem, Mlýnská, 56 m2

Mlýnská, Stráž pod Ralskem


2 888 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 12 908 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Stráži pod Ralskem

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Prodej bytu 2+1, 56,4 m² – Stráž pod Ralskem, ul. Mlýnská

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+1 a celkové podlahové ploše 56,4 m², který se nachází ve 3. patře (4. nadzemní podlaží) bytového domu s výtahem ve Stráži pod Ralskem, v ulici Mlýnská. Jedná se o nemovitost, která díky své dispozici, technickému stavu a kompletnímu vybavení představuje ideální řešení jak pro vlastní komfortní bydlení, tak jako zajímavou investiční příležitost s potenciálem stabilního pronájmu.

Dispozice bytu patří mezi dlouhodobě nejoblíbenější – neprůchozí pokoje, prostorná předsíň, samostatná kuchyň s moderní kuchyňskou linkou a dostatkem místa pro jídelní stůl. Koupelna je zděná se sprchovým koutem, toaleta oddělená. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.

Velkou výhodou je, že majitel ponechává v ceně kompletní vybavení a zařízení – nábytek i spotřebiče, což z něj činí ideální řešení jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční byt k pronájmu. Nízké měsíční náklady na bydlení činí 3 654 Kč + záloha na elektrickou energii cca 760 Kč. V případě investice je možné byt ihned pronajímat. Dispozice, vybavení i lokalita odpovídají požadavkům nájemníků a nevyžadují zásadní úpravy. Nízké měsíční náklady navíc zlepšují ekonomiku pronájmu.

V případě vlastního bydlení získává kupující nemovitost, která nevyžaduje zásadní čas ani finance na úpravy. Stačí se nastěhovat a bydlet. Právě tato jednoduchost a připravenost k okamžitému užívání je jedním z hlavních argumentů ve prospěch této nabídky.

Samotný bytový dům působí udržovaným dojmem a jeho technický stav odpovídá průběžné péči. Revitalizace zvyšuje životnost budovy a současně snižuje energetickou náročnost. To je klíčové nejen pro současné bydlení, ale i pro budoucí hodnotu nemovitosti. Před domem je k dispozici dostatek parkovacích míst.

Ve městě je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, obchody, supermarkety, lékař i možnosti volnočasových aktivit. Výborná je také dostupnost do České Lípy a Liberce. Samotná ulice Mlýnská nabízí klidné prostředí s dobrou dostupností služeb i centra města. Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi, jednotlivce i seniory. Kombinuje dostupnost infrastruktury a současně dostatek klidu pro každodenní život.

Byt je připraven k prodeji a k následnému převzetí dle dohody. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Rád poskytnu veškeré doplňující informace, technické detaily i ekonomické souvislosti. Součástí služeb je také pomoc s financováním koupě. Zajistíme optimální nastavení hypotečního úvěru nebo jiného způsobu financování, včetně kompletního servisu a koordinace jednotlivých kroků.

Cena
2 888 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Náklady na bydlení
3 654
Aktualizováno
14. 2. 2026
Adresa
Mlýnská, Stráž pod Ralskem
ID
1366
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
4. z 8
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
56 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová, Zpevněná
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Sklep
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ondřej Špaček

Ondřej Špaček

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Stráži pod Ralskem.

Podobné nabídky