Pronájem bytu 2+kk, Brno, Čejkova, 52 m2
Čejkova, Brno-Židenice
Popis
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulný byt 2+kk o výměře 52 m², který se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného řadového domu na ulici Čejkova v Brně – Židenicích.
Byt je částečně vybavený. Součástí je TV, lednice, mikrovlnná trouba a další vybavení dle fotografií. Optický internet je v ceně nájmu.
Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost. Vlakové spojení do centra je v řádu několika minut, MHD dostupné v docházkové vzdálenosti. V okolí je kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací a služeb. V blízkosti jsou parky, zeleň a trasy podél řeky. Parkování je možné před domem nebo v přilehlých ulicích.
- Nájemné: 19 500 Kč / měsíc
- Zálohy na služby: 3 500 Kč / měsíc (roční vyúčtování)
- Vratná kauce: 23 000 Kč
- Rezervační poplatek: 18 000 Kč
Byt je připravený k nastěhování ihned a je vhodný maximálně pro 2 osoby, bez dětí a domácích mazlíčků.
Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Hvězdova 1716/2b, Praha
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Jan Caha
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně.