Prodej bytu 2+1, Praha - Hlubočepy, Pražského, 44 m2
Pražského, Praha, Hlubočepy
(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Popis
Nabízíme ke koupi světlý a velmi dobře dispozičně řešený byt 2+1 v osobním vlastnictví, o celkové ploše 44 m² + sklepní kóje 2 m². Byt se nachází v 5. patře panelového domu v klidné části Prahy 5 – Hlubočepy, v ulici Pražská.
Dispozici bytu tvoří předsíň, šatna, která poskytuje praktický úložný prostor, obývací pokoj, kuchyň s kuchyňskou linkou, samostatný pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. K bytu náleží sklepní kóje. Byt má nová plastová okna orientovaná na jihovýchod, což zajišťuje dostatek denního světla po celý den.
Byt prošel v roce 2016 rekonstrukcí - zděné jádro, nové rozvody elektřiny, nové podlahy a dveře. Měsíční poplatky činí 4000 Kč plus elektřina.
Dům má nový výtah, rozvody elektřiny, stoupačky i odpady.
Bydlení se nachází v tiché lokalitě plné zeleně, ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají klidné zázemí s výbornou dostupností do centra města. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – mateřskou i základní školu, dětské hřiště, polikliniku, supermarket Lidl, aquapark a také oblíbené Prokopské údolí s možností relaxace a sportovního vyžití.
Výborná dopravní dostupnost: autobusová zastávka Dreyerova se nachází přímo u domu, tramvajová zastávka K Barrandovu je vzdálena cca 5 minut chůze.
Byt je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak jako výhodná investice.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Tereza Polášková
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze.
Tipy Realitymatu
Prodej bytu 3+1, Praha - Smíchov, Zborovská, 89 m2
13 983 000 Kč
Podobné nabídky
Prodej bytu 2+1, Praha - Vršovice, 28. pluku, 64 m2
8 750 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Praha - Smíchov, Na Celné, 56 m2
9 100 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Praha - Bubeneč, Korunovační, 51 m2
8 500 000 Kč