Prodej vícegeneračního domu, Chomutov, Václavská, 156 m2
Václavská, Chomutov
(cena včetně právnického servisu)
Popis
Nabízíme k prodeji výjimečný dvougenerační rodinný dům, dvojgaráž, zahrada. v jedné z nejzajímavějších lokalit Chomutova ve Václavské ulici.
Na první pohled zaujme svou nadčasovou architekturou, kterou v roce 1975 navrhl známý architekt Odon Brumeisen. Ten byl proslulý osobitým stylem a netradičními řešeními a přesně takový je i tento dům: vysoké stropy, čisté linie, velkorysé prosvětlení a moderní funkcionalistická kostka, která působí překvapivě současně i po desítkách let.
Výjimečná lokalita
Dům stojí na klidném a velmi praktickém místě.
V bezprostřední blízkosti je škola, školka, centrum města a zároveň je jen pár minut pěšky do krásného Bezručova údolí, ideálního pro procházky, sport i relax. Rodiny s dětmi zde najdou skutečně vše, co pro pohodový každodenní život potřebují.
Dispozice a využití
Dům je plně dvougenerační a celý podsklepený, což výrazně zvyšuje jeho využitelnost.
Velkou výhodou je přímý vstup z dvojgaráže přímo do domu, což oceníte zejména v zimě a dešti.
Přízemí tvoří prostorný a světlý byt s velkým obývacím pokojem a přímým vstupem na zahradu.
1. nadzemní podlaží nabízí samostatnou bytovou jednotku původně využívanou rodiči, ideální pro děti, prarodiče, hosty nebo jako spojení bydlení a podnikání.
K dispozici jsou také víceúčelové místnosti jako technická místnost, sklad, pracovna/kancelář, a několik koupelen i samostatných toalet.
Technický stav a rekonstrukce
1985 přístavba dvojgaráže
20052006 kompletní rekonstrukce domu
2010 zateplení a nová fasáda
Vytápění domu: nový kondenzační plynový kotel, krb v obývacím pokoji
Celková zastavěná plocha činí 236 m, zahrada má 453 m a je přístupná přímo z obývacího pokoje ideální pro rodinné posezení, relax i dětské hry. Pozemek je přitom velmi příjemně oddělený od okolí, takže nabízí soukromí.
Máte zájem o tuto nemovitost?
Čelakovského 3369/2, Chomutov
Pomůžeme Vám!
Pomůžeme Vám!
Kontakt
Alena Škrdle
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vícegeneračních domů v Chomutově.
Podobné nabídky
Prodej vícegeneračního domu, Vejprty, 900 m2
19 344 000 Kč
Prodej vícegeneračního domu, Vejprty, Husova, 450 m2
4 999 000 Kč
Prodej rodinného domu, Chomutov, Lipská, 90 m2
3 799 650 Kč